• Świąteczny Konkurs Pięknego Czytania

• W dniu 22 grudnia odbył się także w naszej szkole Świąteczny Konkurs Pięknego Czytania. W konkursie udział brali uczniowie z wszystkich klas. Oto zwycięzcy: klasa I: Adam Kardas, klasa II: Stanisław Pernak, klasa III: Konrad Burczyński, klasy IV-V: Marta Syrocka, klasy VII-VIII: Joanna Szymańska. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do obejrzenia nagrania z tego wydarzenia, abyście mogli razem z nami trwać w świątecznej atmosferze !

Anna Tyburska

• Jasełka Bożonarodzeniowe

• Jasełeka od wielu,wielu lat wpisane są do kalendarza uroczystości organizowanych w naszej szkole. W tym roku szkolnym przygotowała je klasa IV wraz z kołem tanecznym. Podczas przedstawienia głosu lektora użyczył nasz ósmoklasista, Maciej Breitenbach. Wspólny śpiew kolęd oraz wysłuchanie krótkiego koncertu w wykonaniu Mai i Maksa Mądrzejewskich jeszcze bardziej wprowadził wszystkich w Świąteczny nastrój. Tradycyjnie pojawiły się życzenia od Smorzadu Uczniowskiego, Księdza Proboszcza oraz Dyrekcji.