• ODPIS 1 %

• Szanowni Rodzice / Opiekunowie prawni!

Zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% od podatku w rozliczeniu podatkowym za rok 2020 na rzecz Towarzystwa Pomocy Szkole /KRS: 0000121592/ z zaznaczeniem, aby wyliczona kwota została przekazana na realizację celów pożytku publicznego w Szkole Podstawowej im. ks. Stanisława Kujota w Wybczu. Pozyskane środki zostaną w całości przeznaczone na cele szkolne. Corocznie zakupujemy z tych środków między innymi  nagrody książkowe na zakończenie roku szkolnego. Serdecznie dziękujemy osobom które przekazały odpis z podatku za 2019r. Środki przeznaczono na zakup sprzętu do nauki zdalnej.

Poniżej zamieszczam wzór poprawnego wypełnienia rubryki PIT-37 dotyczącego odpisu 1%

Bogumiła Osak

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wybczu

• Komunikat w sprawie wyników rekrutacji !

• Informuję, że wszystkie dzieci zgłoszone jako kandydaci do oddziału przedszkolnego i klasy I Szkoły Podstawowej w Wybczu na rok szkolny 2021/2022 zostały zakwalifikowane przez komisję rekrutacyjną .
            Do dopełnienia formalności jest potrzebne już tylko potwierdzenie przez rodzica dziecka zakwalifikowanego woli przyjęcia wyrażonej we wniosku, w formie pisemnego oświadczenia. Dokument ten (do pobrania w zakładce Rekrutacja a następnie rok szkolny 2021/2022) należy złożyć w sekretariacie lub drogą elektroniczną do dnia 8 marca.

Podanie przez komisję rekrutacyjną do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Łubianka nastąpi do 10.03.2021r.

Bogumiła Osak - dyrektor SP Wybcz

• PROGRAM SKS 2021

• Szkoła Podstawowa w Wybczu została zakwalifikowana do ogólnopolskiego programu Ministerstwa Sportu i Turystyki “SKS 2021”.💪

W naszej szkole odbywać się będą tak jak w poprzednim roku zajęcia w ramach programu ,,Szkolny Klub Sportowy 2021” przy współpracy z Wojewódzkim Operatorem Programu SKS w Bydgoszczy. Nasi uczniowie, pod okiem Pani Marii Raciniewskiej będą doskonalić umiejętności techniczne i taktyczne w grach zespołowych, a także ogólną sprawność fizyczną.

Program ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole.

Program będzie realizowany w ciągu całego roku kalendarzowego.

Zajęcia w naszej szkole odbywają się w czwartek i piątek godzina 15:00 - 16:00

18 lutego odbyły się pierwsze zajęcia tegorocznego programu.