• Spotkanie z policjantem

• Za oknem nasza złota Polska jesień, szybko robi się ciemno,a rankiem już można spotkać pierwsza przymrozki. Jest więc to idealny czas, by przypomnieć o bezpieczeństwie. Naszą szkołę odwiedził Pan Policjant z Komisariatu Policji w Chełmży.Podczas wizyty uczniowie przypomnieli sobie najważniejsze zasady poruszania się po drodze oraz ważną rolę odblasków, które sprawią, że będziemy widoczni.Poza bezpieczeństwem uczniowie poznali specyfikę zawodu Policjanta.Podczas spotkania rozmawialiśmy także o bezpieczeństwie na terenie szkoły oraz o konsekwencjach, jakie czekają tych, którzy zapominają o prawidłowym zachowaniu.

• Dzień Edukacji Narodowej

• "Edukacja jest najpotężniejszą bronią, jakiej możesz użyć, by zmienić świat", pod hasłem tych słów Nelsona Mandeli odbyły się tegoroczne obchody święta całej społeczności szkolnej, a więc Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie z klas IV, V i VIII przygotowali krótkie przedstawiwnie w humorystyczny sposób ukazujące codzienne trudy życia szkolnego. Jak to przy okazji świąt bywa - było dużo kwiatów, uśmiechów i podziekowań. Oby zawsze było tak miło!

Anna Tyburska