• Witajcie wakacje !

• 24 czerwca to data w której wszyscy uczniowie żeglanli się z rokiem szkolnym 2021/2022 .

W bardzo pięknej słonecznej pogodzie uczniowie odebrali wyróżnienia, zarówno promocji do nastepnej klasy jak i ukończenia Szkoły Podstawowej im. ks. Stanisława Kujota w Wybczu.

Gratulujemy i życzymy wszystkim udanych WAKACJI !

• Odwiedziliśmy Toruń

• W piatek 3 czerwca klasy IV i VI odwiedziły Toruń. Pierwszym punktem programu był rockowy spektakl w Teatrze Muzycznym pt. "Jacek i Placek na tropie księżyca". Następnie udaliśmy się na rejs statkiem, podczas którego mogliśmy podziwiać piękno Torunia. Panoramę Grodu Kopernika oglądaliśmy także z wieży ratuszowej. Podczas spaceru podziwialiśmy Krzywą wieżę, toruńskie kamienice i urokliwe uliczki. Było coś dla ducha, zadbaliśmy także i o coś dla ciała - odwiedziliśmy McDonalda, a później delektowaliśmy się pysznymi lodami.

Wyjazd uważamy za udany!

• Na sportowo i wesoło....

• Dzisiejszego poranka uczniowie naszej szkoły wzieli udział w zajęciach edukacyjnych związanych ze zdrowym odżywianiem i nie marnowaniem żywności. Materiały przygotowane zostały przez uczennice klasy VI pod kierunkiem nauczycieli. Nastepnie wszyscy wspólnie zjedliśmy zdrowe śniadanko, a zaraz po nim pojawiła się pierwsza niespodzianka - od Pani Sołtys wsi Siemoń - LODY!

OSP Wybcz także nie zapomniało o uczniach z naszej szkoły. Dziś wozem strażackim przejechać się mogło każde dziecko.

Klasy pracowały również z wychowawcami przy wspólnych plakatach. Nie zabrakło także aktywności fizycznej. Sportowe rywalizacje przyniosły wiele radości małym i dużym. Wspólną zabawę zakończyliśmy meczem siatkówki, w którym wzieli udział nauczyciele i uczniowie.

Wisienką na torcie dzisiejszego dnia była "mega paka" słodkości, którą otrzymały dzieci, dzięki Radzie Rodziców i licznym sponsorom: OSP Dębiny, OSP Siemoń, KGW Dębiny, Sołectwo Dębiny, KGW Wybcz, Sołectwo Wybcz, Sołectwo Wybczyk, Pan Bogdan Wiśniewski, Pan Jan i Michał Socha, Pani Aneta Krajewska, oraz anonimowi darczyńcy. Wszystkim serdecznie dziękujemy i raz jeszcze życzymy radosnego Dnia Dziecka!! :)